/
/
מגשרת בין עולמות – ארץ זרה שהפכה למולדת

מגשרת בין עולמות – ארץ זרה שהפכה למולדת

בקצרה על החוויה: האם הביטוי "ארץ ישראל אוהבת עליה אך לא תמיד את העולים" אקטואלי לימינו? דרך סיפורה האישי, מעורר ההשראה של תניא, נגלה על הגלגולים השונים של העולים ואיך ניתן לייצר מציאות שעולה על כל דמיון, הרצאה מרתקת המספקת גילוי הכוחות המצויים בכולנו.
450 השתתפו
אצלנו ואצלכם
אפשר גם אונליין
נוף הגליל

איך זה עובד?

ההרצאה מהווה גשר מחבר. תניא מתאימה את ההרצאה ונותנת דגשים בהתאם לצרכים ותחומי עניין של הקהל שומעים. לדוגמה: בקרב תלמידים או צעירים בשלבי הכנות למנהיגות, היא מדגישה את הדרך שהיא עברה מעולה חדשה עד להיותה מנהלת בכירה ומצטיינת בתואר השני בהגירה. לעומת הרצאה בקרב עולים חדשים, שם היא שמה דגש על החיבור האנושי, על היכולת של כל עולה למצוא את הדרכים להצליח בחברה וכיצד על אף השוני החברתי, העדתי ולרוב המנטלי, אפשר להשתלב בחברה וגם להצליח.

מה מקבלים?

הרצאה אינטראקטיבית עם המשתתפים הכוללת בתוכה מצגת, סרטוני וידאו, ושיחה אינטימית גם כשההרצאה מתקיימת עם קהל גדול. תזכורות על העבר ותובנות לעתיד. הרצאה על העלייה מברית המועצות לשעבר יחד עם סיפורה האישי, מביאה תניא את עולמם של העולים מבריה”מ לשעבר ומסבירה על ההבדלים המנטליים והתרבותיים, על העלייה ועל הקליטה, על הקשיים ועל הזדמנויות שנפתחו בפניה ודרך סיפורה האישי היא פותחת צוהר של תקווה למקשיבים שהם יכולים להצליח בכל אשר יחפצו.

למה אנחנו?

דברים שחשוב לדעת

יחד עם סיפורה האישי, מביאה תניא את עולמם של העולים מבריה”מ לשעבר ומסבירה על ההבדלים המנטליים והתרבותיים, על העלייה ועל הקליטה, על הקשיים ועל הזדמנויות שנפתחו בפניה ודרך סיפורה האישי היא פותחת צוהר של תקווה למקשיבים שהם יכולים להצליח בכל אשר יחפצו.

אפשרויות לשדרוגים

  • פינת קפה
    קפה ועוגה
file
באתר משנת
קרא עוד

כתבו על החוויה

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

יאללה לחוויה!

רוצים לשמוע עוד פרטים? לקבל מידע נוסף או להזמין את החוויה אליכם?

או מלאו טופס זה ונציג מטעם החוויה יחזור אליכם:

מה עוד תרצו להוסיף לחוויה?

שתפו את החוויה

עוד חוויות שעשויות לעניין אתכם

0.0
0.0/5
100 השתתפו
2 שעות
אצלנו ואצלכם

שיתוף הדף הנוכחי

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Pinterest
דילוג לתוכן